Bagsik Sp. z o.o. Sp.k.

Firma Bagsik Sp. z o.o.

z siedzibą w Gliwicach.

Powstała w 1999 roku i od tego czasu prężnie działa na rynku tworzyw sztucznych. Na dzień dzisiejszy posiadamy halę produkcyjną o powierzchni 850 m2 w Gliwicach oraz nowy budynek w Zabrzu jako Bagsik Sp. z o.o. Sp. k.

15+
Krajów do których wysłaliśmy nasze maszyny
24 lata
Nasze doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych
100%
Rozwoju technologii

Zapraszamy do współpracy

w zakresie działań naszej firmy

Przedmiotem i zakresem działalności w latach początkowych były usługi doradcze z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Z upływem lat kiedy na rynku wystąpiło duże zapotrzebowanie na maszyny, a recykling tworzyw sztucznych stał się bardzo modny nie tylko w Europie, ale tak że w Polsce firma zajęła się handlem oprzyrządowania do maszyn używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. W 2008 roku zdywersyfikowaliśmy swoją ofertę i głównym profilem działalności do dnia dzisiejszego jest produkcja linii do recyklingu tworzyw sztucznych z naciskiem na PCW. W swojej ofercie posiadamy również filtry, młyny, dozowniki czy pompy. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z największych dostawców siatek filtracyjnych oraz czujników do pomiaru ciśnienia i temperatury w Polsce.

Oferujemy również serwis naprawczy do wszystkich maszyn w przemyśle tworzyw sztucznych. Posiadamy 24 godzinny serwis dzięki czemu szybko zostaliśmy docenieni jako specjalista w dziedzinie filtracji tworzyw sztucznych. Głównym obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Europa centralna oraz wschodnia.

Głównym celem strategicznym firmy jest pozyskanie klientów poprzez produkowanie wyrobów dobrej jakości akceptowanych na rynku tworzyw sztucznych. Aby to osiągnąć wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm: PN-EN ISO 9001: 2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005.

Realizując wszystkie założone sobie cele dążymy do ugruntowania na rynkach pozycji wiarygodnego, zorientowanego na indywidualne potrzeby klientów producenta maszyn oraz sit i siatek filtracyjnych w Europie.

Zapraszamy do współpracy!

Burza mózgów nad nowym projektem

Przyjazne biuro z przerwami na kawę

Nasze nowe stoisko targowe

Zespół który możecie spotkać na targach

Chcesz poznać naszą ofertę i rozwiązania?

Skontaktuj się z nami!

Poznaj nasz zespół

Rudolf Bagsik
Prezes
Anna Szyga
Prokurent,
Kierownik biura
Anna Machowska
Specjalista
ds. sprzedaży
Artur Kaliszyk
Technolog,
Technika pomiarowa
Piotr Kwaśny
Kierownik produkcji
Szymon Pawłowski
Elektryk,
Technika pomiarowa
Marcin Polanowski
Konstruktor
Łukasz Rapacz
Konstruktor
OOO ”Ekovtorpolimer”Juri Chuniaiev
Ukraine