Z przyjemnością ogłaszamy, że od tego roku nawiązaliśmy współpracę z renomowaną firmą Extruder Experts.

Firma została założona w 2006r. w Monschau w Niemczech, Extruder Experts rozwijała się przez lata by stać się wiodącym dostawcą usług i komponentów do wytłaczarek dwuślimakowych w Europie. Jako partner systemowy, firma ta wspiera przedsiębiorstwa w opracowywaniu zarówno standardowych, jak i niestandardowych rozwiązań do przetwarzania specjalnych materiałów o wysokiej odporności na zużycie. Extruder Experts oferuje kompleksowe doradztwo klientom z różnych branż we wszystkich aspektach związanych z technologią wytłaczania.

Wśród produktów oferowanych przez Extruder Experts znajdują się nie tylko części zamienne do wytłaczarek dwuślimakowych, ale również beczki, wały oraz wszystkie typy elementów śrubowych, takie jak element ślimakowy, element mieszający (mieszadło śrubowe) czy element ugniatający (blok ugniatający). Ponadto firma oferuje szeroki zakres usług serwisowych, obejmujących konserwację, przeglądy, montaż, demontaż, naprawy oraz modernizację i usprawnianie urządzeń. Warto wspomnieć o innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak produkt Cool and Clean, opatentowany przez Extruder Experts, który znacząco optymalizuje procesy wytłaczania.

Grupa docelowa Extruder Experts obejmuje producentów artykułów spożywczych, producentów karmy dla zwierząt, producentów tworzyw sztucznych i wiele innych. Dzięki naszej nowej współpracy z Extruder Experts, jesteśmy pewni, że będziemy mogli jeszcze lepiej obsłużyć naszych klientów, dostarczając im wysokiej jakości produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy branżowe.